מעון דרור ירכא - פנימיה ובית ספר לחינוך מיוחד
פתח תפריט

פנימיה
פנימיה

המערך הטיפולי הישיר

 

המערך הטיפולי כולל בתוכו את כל המטפלות והמדריכות אשר עובדות באופן ישיר עם הדירים, המטפלות מבצעות עבודה טיפולית בהתאם לנוהלם של האגף. עובדות יחד עם שאר הצוות המלווה להטמיע את כל התכניות שהצוות הבכיר מכין.

 

המערך הרפואי ומקצועות הבריאות:

 

המערך הרפואי מופעל מרפאה במעון 24 שעות, כולל בתוכו את הצוות הרפואי אשר מחזיק את הצד של הטיפול הרפואי (לב המערכת). הצוות כולל רופאים לפי התמחות של פנימי, פסיכיאטר, נירולוגי, רופא עיניים. רופא נשים, כמו כן הוא כולל צוות של 7 אחיות. המערך מקצעות הבריאות: זה הוא מערך משלים של הטיפול הרפואי עובד בשתי שיטות:

1. רב מערכתית קבוצתית.

2. פרטנית טיפולית. אשר כולל בתוכו פיזיותרפיסטים, מרפים בעיסוק, מרפים בדיבור, בריכה טיפולית - הידרותרפיה וחדר סנוזלין במעון ישנו מכון משוכלל ביותר.

 

 

המערך-הטיפולי

 

המערך המקצועי והטיפולי

אשר כולל בתוכו פסיכולוג, שני עובדים סוציאליים, רכזות חינוך ורכזות קידום אשר תפקידו לשמור על הרווחה הנפשית של הדיירים כמו כן מהווים חוליית קשר עם ההורים כמו כן עם האגפים השונים במשרד הרווחה מעבר לזה הצוות אחראי על מערך האבחון והדיונים במעון ועל קידום תכניות אישית לרווחת הדיירים, ודואגים לסנגור העצמי של כל דייר במעון ואחראים על בנית תוכנית חוגים עם מגוון רחב של פעילויות שונות במעון ובקהילה.

המערך הטיפולי הישיר

 

מרכזי טיפול ותעסוקה

הדיירים במעון משולבת בתכניות באמצעות 5 מרכזי טיפול קידום במעון, מרכז קידום וטיפול אישי, מרכז אומניות, מרכז רגיעה, מרכז תעסוקה ומרכז לדיירים עם בעיות התנהגות מאתגרת. יש לציין שלוב הדיירים בהתאים לתוכנית האישית המתאימה ליכולות של כל דיירי ע"פ המלצת אנשי המקצוע. חלק מהדיירים משולבים בתעסוקה מחוץ למעון "בקהילה" וחלק בתעסוקה בתוך המעון.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם !

מעון דרור - ירכא בע”מ   |   ישוב ירכא, 24967    |  טל.04-996-1445 ; 04-9961274  |  פקס.04-9966927  |  droryarka@bezeqint.net

הפעל נגישות

בניית אתרים